Pulmapäeva grupipiltide olulisusest

Pulmapäeva grupipiltide olulisusest

26. mai 2021
/ / /

Grupipiltide tegemine pulmapäeval

Vahel kohtan pruutpaare, kes ei soovi sõbra-või grupipiltide tegemist. Kui see on ka teie soov, siis nii see ka jääb, sest tegemist on teie pulmapäevaga ja see peaks olema just selline, nagu teie seda soovite. Küll aga tahaksin jagada mõnda mõtet grupipiltide olulisuse kohta, millega võiks tutvuda enne lõpliku otsuse tegemist. Siin on kuus nõuannet, miks on grupi-ja sõbrapiltide tegemine oluline.

Mälestuste jäädvustamine

Pulmapäev on inimeste elus üks olulisemaid päevi ja grupipildid on justkui ajaloo allikas, millele saate tulevikus tagasi vaadata. Nende kaudu saab infot selle kohta, kes käisid pulmas, kes olid nende kaaslased, millised nad tol ajal välja nägid ja mis riideid tol ajal kanti. See võib tunduda pulma organiseerides triviaalne, kuid 10, 20 või 30 aasta pärast võib olla pettumus suur, kui neid pilte pole. Mälu tuhmub, ent pildid annavad võimaluse meelde tuletada pulmapäeva ja kõiki pulmakülalisi.

Grupipiltide olulisus pere ja sugulaste jaoks

Grupi-ja perepildid on olulised teie vanemate jaoks. Nende jaoks on grupipildid oluline traditsioon ja kui need pildid jäävad tegemata, annavad nad ilmselt teile igal suuremal perekondlikul kohtumisel teada, kui kurvad nad on, et neil pole teie pulmast ühtegi viisakat pilti. Samuti on grupipildid olulised teie sugulaste jaoks, kuna nad täidavad seda ajajoont, mis algas piltidega teie imikueast, liikudes läbi teie lapsepõlve ja jõudes välja pulmapäevani.

Pulmakülalised on pruutpaari jaoks olulised

Pulmakülalised on pruutpaari jaoks tähtsad inimesed ja osa nende elust. Seetõttu on oluline, et pruutpaar saaks koos enda jaoks oluliste inimestega jäädvustatud. Samuti tulevad paljud külalised kaugelt pulma ja on end selle olulise ürituse jaoks veel kaunimaks teinud kui nad tavaliselt on. Kahju oleks lasta raisku võimalust seda kõike piltide näol talletada.

Tagab kõikide külaliste jäädvustamise

Kusagil 70-80% inimestest tahavad pulmapäeval pildile jääda. Grupipiltide tegemine tagab selle, et kõik pulmakülalised on vähemalt mingitele piltidele jäädvustatud. Kui pulmas on 80+ inimest ja tihe ajakava, siis vahel võib juhtuda, et osad lapsed, kes on alati kusagil jooksus ja mängimas, või vanatädid ja vanaonud, kes leiavad viise kuidas jääda peomöllus märkamatuks, võivad piltidele mitte sattuda.

Pruutpaar koos külalistega piltidel

Laias laastus on pooltel pulmapiltidel vaid pruutpaar – ettevalmistuse jooksul, ilupiltide fotosessioonil, tseremoonia ning pulmapeo ajal. Teisel poolel piltidel on pulmakülalised kogunemas pulma, vaatamas tseremooniat, osalemas pulmamängudes, tantsimas ja tegemas muid tegevusi. Vähe on pulmapäeva jooksul neid võimalusi, kus kõik pulmakülalised, kes seda soovivad, jääksid kuidagi juhuslikult koos pruutpaariga pildile. Sõbra-ja grupipildid on üheks selliseks võimaluseks.

Grupipiltide kasutamine pärast pulmapäeva

Enamik pruutpaare, kellele ma pulmapilte trükkida lasen, valivad oma piltideks grupi-, sõbra-ja perepilte. Neid saab lisada oma pulmaalbumisse, raamituna seinale, sotsiaalmeediasse mälestuseks, tänukaartideks ja kingituseks sõpradele. Paberpildid on parem mälestus kui kusagil kõvakettal digitaalset tolmu koguvad failid.

Kokkuvõte

Grupipildid on ühed kõige olulisemad mälestuste allikad pulmapäevast, mis muutuvad üha olulisemaks aastate möödudes. Sõbra-ja grupipiltide tegemine võimaldab jäädvustada kõiki teie jaoks olulisi inimesi koos teiega. Lisaks teile on õnnelikud ka pulmakülalised, et neil oli võimalus olla osa teie jaoks tähtsast päevast ning muuhulgas jääda koos teiega pildile.

Kui tead, et soovid kindlasti oma pulmapäeval grupipilte, siis loe, kuidas tagada sujuv grupipiltide tegemine pulmapäeval.

Ka tasub enda pulmaks valmistudes kindlasti lugeda ka 10 nõuannet pulmafotograafilt kaunimate pulmapiltide saamiseks, millele võiks mõelda juba enne pulmapäeva.

Neile, kes endale alles pulmaisa otsivad, võiks olla kasulik ka 10 ägeda pulmaisa postitus.

Samuti võite hoida end kursis minu tegemistega nii Facebookis kui ka Instagramis.

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*