Hinnakiri

PULMAPILDID

Pulmapäev on üks kõige olulisemaid päevi inimeste elus. Teen omalt poolt kõik, et see tähtis hetk Sinu elus saaks jäädvustatud just nii, nagu Sina seda soovid. Ilupiltide ajal juhendan teid ning pulmapidu jäädvustan fotoreportaaži stiilis, et kaadrisse jääksid ehedad hetked ja siirad emotsioonid. Lisaks minule tuleb pikemadesse pulmadesse kaasa assistent/teine fotograaf, kes jäädvustab kõike kaunist teise nurga alt. Teie lennukate ideede jaoks kasutame ka drooni. Tagamaks selle, et pulmapildid ei jääks kõvakettale digitolmu koguma, on pulmade pakettides 10x15cm paberfotod ning fotolõuend. Paiknen küll Tallinna külje all, kuid pulmi käin hea meelega pildistamas üle terve Eesti ja ka välismaal. Pulmapäeva lõplik hind sõltub paljudest erinevatest teguritest, aga keskmiselt võib arvestada u 130-160 eurot/tund. Rohkem infot, millised on pulmapaketid ja mida hind sisaldab, saab lugeda allolevalt lingilt.


PORTREEFOTOD

Kiire elutempo juures ununeb inimestel tihti võtta aega enda jaoks. Portree fotosessioon sobib hästi selleks, et võtta aeg ainult iseendale ning lisaks sellele, aitab see jäädvustada Sind konkreetsel ajahetkel. Ideaalset aega pildistamise jaoks ei ole olemas, küll aga räägivad minu kliendid, et nad olid rõõmsad, et nad tol ajahetkel pildistamas käisid. Tule, loome Sinust kaunid fotod, mida on tulevikus hea kerge nostalgiaga vaadata. Portree fotosessioon võib aset leida nii minu fotostuudios, looduses/linnaruumis, kui ka Sinu kodus. Pildistamise ajal lasen Sul olla Sa ise ning samuti juhendan Sind, et tuleksid kaunid fotod. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 260€, 90 minutit 235€, 60 minutit 200€ ja 30 minutit 150€. Lõpp-tulemuseks vastavalt ca 100, ca 75, ca 50 ja ca 25 töödeldud digifaili.


Ürituste pildid

ÜRITUSE PILDISTAMINE

Igal aastal toimub erinevaid olulisi ja põnevaid üritusi, nagu ettevõtte gala-õhtud, muusika-ja kultuurifestivalid, juubelid, firma suvepäevad, laste sünnipäevad, poissmeeste-ja türdukuteõhtud, auhinnabanketid või spordiüritused. Tihti on nende korraldamisse investeeritud hulgaliselt aega, energiat ja raha, mistõttu oleks tore, kui neid jääks meenutama tore galerii, mida aastate möödudes üha uuesti sirvida saab. Kui ilmaolud ja asukoht võimaldab, saan ürituse jäädvustamisel kasutada ka drooni. Reeglina saab ürituse pildid kätte 5-10 tööpäeva jooksul ning esimesi pilte on võimalik saada juba 24h-48h jooksul. Teenuse hind sõltub erinevatest teguritest (kestvus, asukoht, erisoovid) ning seetõttu tasub küsida täpset hinnapakkumist (info@mihkelleis.ee).


LAPSEOOTUSE PILDISTAMINE

Lapseootus on üks kõige erilisemaid aegu pere elu, olgu selleks siis esimene, viies või kümnes laps. Kõige toredam on reeglina esimene beebiootus, kus kõik on põnev ja esmakordne. Inimestel on tavaliselt rohkem aega ja energiat, kui mõned kuud hiljem, ning neid maagilisi ja rõõmuküllaseid hetki aitan hea meelega jäädvustada! Lapseootuse fotosessiooni asupaigaks sobivad nii fotostuudio, kus saab ilmast sõltumata luua ajatuid pilte; loodus/linnaruum, kus ümbritseval keskkonnal on oma lugu rääkida või teie juures kodus, mis jääb pildile eriti hubane ning talletab ühe hetke teie elus. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 260€, 90 minutit 235€, 60 minutit 200€ ja 30 minutit 150€. Lõpp-tulemuseks vastavalt ca 100, ca 75, ca 50 ja ca 25 töödeldud digifaili.


PEREPILDID

Haara kaasa õed-vennad, vanemad või vanavanemad ja tule jäädvusta häid emotsioone, toredaid hetki ja kalleid inimesi, et aastate pärast oleks hea meenutada möödunud aegu. Pildistada sobib nii fotostuudios, looduses-linnaruumis kui ka teie juures kodus. Pere fotosessioon ei pea ilmtingimata tähendama seda, et kõik seisavad ja vaatavad kaamerasse. Selle asemel on võimalik pere pildistamine lahendada läbi teie lemmiktegevuste – perekondlik kalalkäik, pühapäevane piknik, lumememme ehitamine ja lumesõda, paadisõit järvel, kodune söögitegemine jne. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 260€, 90 minutit 235€, 60 minutit 200€ ja 30 minutit 150€. Lõpp-tulemuseks vastavalt ca 100, ca 75, ca 50 ja ca 25 töödeldud digifaili.


Töötajate pildid

AMETIPORTREE

Inimeste esmamulje tekib 5 sekundi jooksul. Seetõttu on oluline, milline näeb välja teie koduleht ja kodulehe pildid. Ametiportree fotosessioon elukutselise fotograafiga tagab selle, et pildid tulevad esinduslikud ja kodulehte vaatav potentsiaalsele kliendile tekib hea esmamulje. Töötajate pildid võib lahendada nii ühevärvilise taustaga, mille tulemuseks on ajatumad pildid, kui ka olustiku portreena, kus inimene asub oma töökeskkonnas. Ettevõtte töötajate pilte võib tulla tegema fotostuudiosse ning samuti võib kutsuda mind endale töö juurde pildistama. Teisel juhul peaks arvestama, et pildistamise jaoks võiks olla piisavalt ruumi. Valguse pärast muretsema ei pea, kuna võtan kaasa oma valgustuse. Kuna pildistamise kriteeriumid (inimeste arv, asukoht) on erinevad, tasub küsida täpset hinnapakkumist (info@mihkelleis.ee).


Fantaasiafoto pildistamine looduses

FANTAASIA FOTOSESSIOON

Fantaasia fotosessioon ja fotolavastus sobib kõigile neile, kes tahavad teha midagi “teistsugust” ja “erinevat”. Tihti pildistan fantaasia fotosessioonil inimesi, kes on juba fotostuudios, looduses ja kodukeskkonnas pildistanud ning tahaks proovida midagi muud või inimesi, kes on suured raamatute-filmide fännid ning tahaksid kehastuda oma lemmiktegelasteks. Fotolavastus annab võimaluse lasta oma fantaasial ja ideedel lennata ning lõpp-tulemuseks on midagi maagilist. Koos stilisti ja jumestajaga arutame läbi Sinu ideed ning teeme nad teoks! Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 260€, 90 minutit 235€, 60 minutit 200€ ja 30 minutit 150€. Lõpp-tulemuseks vastavalt ca 100, ca 75, ca 50 ja ca 25 töödeldud digifaili. Stilisti ja jumestaja tasu sõltub pildistamise iseloomust, kuid arvestada võib, et stilistika on alates 50€/inimene ja jumestus+soeng on alates 35€+15€/inimene.


jõusaali pildid Tallinnas Spartas

FITNESSI-JA SPORDIPILDID

Sport ja treenimine pole paljude jaoks mitte lihtsalt hobi, vaid eluviis. Tagamaks selle, et see lugematu arv tunde, mis kulub oma keha treenimiseks, ei jääks vaid häguseks mälestuseks ajusopis, tasub seda kõike fotograafi juures jäädvustamas käia. Usinamad, kelle jaoks trenn on elu, käivad iga-aastaselt pildistamas, et näha aasta-aastalt, kuidas on toimunud areng. Spordi-teemalist fotosessiooni sobib jäädvustada nii spordi-kui jõusaalis, fotostuudios kui ka looduses/linnaruumis. Pildistamise ajal lasen Sul olla Sa ise ning samuti juhendan Sind, et tuleksid kaunid fotod. Fotosessioone on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 260€, 90 minutit 235€, 60 minutit 200€ ja 30 minutit 150€. Lõpp-tulemuseks vastavalt ca 100, ca 75, ca 50 ja ca 25 töödeldud digifaili.