Fitnessi fotosessioon

FITNESSI- JA KULTURISMI FOTOGRAAF

Fitness, kulturism ja sport laiemas plaanis on paljude inimeste jaoks rohkem kui lihtsalt vaba aja veetmise viis – see on elustiil. On äärmiselt oluline end igapäevaselt ja iganädalaselt liigutada, kuid on inimesi, kes lihtsalt kõndimise, jooksmise või grupitreeningu asemel üks-kaks korda päevas tõsist trenni teevad. Nad on tihti endale seadnud eesmärgid, mille poole nad ihu ja hingega püüdlevad, olgu selleks siis mingi kindel rasvaprotsent ja treenitus või medal spordivõistluselt.

Tagamaks, et tõsine pingutus ei jääks vaid mälestuseks ajusoppi või hägusaks pildiks nutitelefonis, tasub mõelda oma (elu parima) vormi jäädvustamisele elukutselise fotograafi juures, kes aitab Sinu heal vormil esile tulla. Fotograafina teen kõik, et seda tippvormi parimal moel jäädvustada. Olgu selleks siis treenituse näitamine fotostuudios, trennipildid jõusaalis või hoopis midagi meeldejäävat ja teistsugust looduses või linnaruumis. Minu eesmärgiks on luua midagi meeldejäävat, loomulikku ja visuaalselt kaunist, mistõttu pildistamise ajal lasen Sul olla Sa ise ja samas juhendan Sind jooksvalt, et saaksime parima tulemuse.

Fotograafi valimisel on oluline, et Sulle meeldiks nii fotograafi stiil kui ka teievaheline suhtlus. Seetõttu meeldib mulle enne erinevaid pildistamisprojekte pildistatavatega kohtuda või muud moodi suhelda, et Sinu soovid ja mõtted läbi arutada ning anda nõu erinevate pildistamisega seotud küsimuste osas, et saaksid jäädvustatud nii, nagu Sinu jaoks oluline on.

Kuulen inimeste käest tihti lauset “Tulen pildistama, kui olen 2kg/5kg/10kg alla võtnud”. Minu ülesanne fotograafina on ühest küljest juhendada Sind nii, et paistaksid parimas vormis, ja teisest küljest rõhutada valgusega Sinu tugevusi ja lihaseid. Alati saab olla treenitum, aga niikaua, kui Sa selle eesmärgi suunas liigud, usalda end minu kaamera ette ja naudi lõpptulemust! Vormi paranedes ootan Sind uuesti pildistama – progressi jäädvustamine on peaaegu sama oluline kui progress ise!

Paiknen küll Tallinna külje all, kuid käin pildistamas üle terve Eesti ning reisin hea meelega ka Eestist väljaspoole, et Sinu põnev pildistamise idee teoks teha. Pildistama võid tulla nii üksi kui ka sõbra või elukaaslasega. Kirjuta mulle oma soovidest aadressil info@mihkelleis.ee ja teeme need teoks!

VALIK PILTE

jõusaali pildid Tallinnas Spartas fitness portree mees fitness portree naine tantsu portree naine fitness portree mees fitness fotod stuudios fitness portree paar fitness portree mees fitness portree naine fitness portree naine fitness portree naine tantsu portree naine fitness portree naine fitness portree mees fitness portree naine fitness portree naine fitness portree mees fitness fotod stuudios fitness portree naine fitness portree naine

FITNESSSESSIOONIDE PAKETID:

PAKETT 1

 • 30-minutine fotosessioon
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 15-25 töödeldud digifaili
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 10-15 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 150€

PAKETT 2

 • 60-minutiline fotosessioon
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 30-50 töödeldud digifaili
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 10-15 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 200€

PAKETT 3

 • 90-minutine fotosessioon
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 60-80 töödeldud digifaili
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 10-15 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 235€

Kes ise spordiga nii aktiivselt ei tegele, aga tahab üllatada oma spordientusiastist sõpra, sellel tasub kindlasti pilk peale heita ka fotosessiooni kinkekaardi võimalusele.

KLIENTIDE TAGASISIDE

fitness portree naine

“Mulle meeldis, et ma ei pidanud ise mitte midagi leiutama, vaid Mihkel juhendas palju. Mihkel on oma olemuselt nii avatud inimene, et ei tekkinud mingit sellist imelikku n.o. lolli olukorda või piinlikku hetke. Poolteist tundi sai enne läbi, kui alata jõudis ja tulemusega olen ma megarahul. Töö kiire ja korralik! 

Ja fotod said tegelikult helikiirusel valmis, ma poleks uskunud. Inimesed peaksid tulema Mihkliga pildistama, sest nad saavad täie raha eest teenust ja juhendamist ja võivad ennast kinnisilmi tema kätte usaldada – ta teab, mis töötab ja mis mitte ning kasutab enda aega 101% ära.”

– Kaisa Abner

Spordipiltide tegemine

“Olen palju fotoshootidel käinud, ent pildistades Mihkliga oli tulemus kõigist erinev. Värvide ja kontrastide kasutamine on julge ja maitsekas. Ta valdab oma tööd suurepäraselt ning lõpptulemus oli wow!”

– Arida Muru

fitness fotod stuudios

“Mihklil on väga armas ja hubane stuudio kus on kõik vajalik olemas. Sisse astudes tunned ennast kohe mugavalt ning koduselt- kas see ei olegi üks põhilisi, mis loob eeldused heaks lõpptulemuseks?! 

Mulle väga meeldis, kuidas Ta oli enne meie pildistamist eeltööd teinud- aktiivselt kaasa mõelnud ja plaaneerinud- kuidas täpselt minu visooni teostada. Tulemusega jäin väga rahule ja julgen Mihklit kerge südamega edasi soovitada! Porfoolio on Tal lai ning tundub, et ei ole nišši, millega kogemust ei oleks. Fotograaf ei peaks olema lihtsalt inimene kaameraga, vaid kunstnik töövahendiga!”

– Helena Mang

fitness portree mees

„Miks pildistada Mihkliga? Alustame sellest, et kui oled tegemas lavavormi, siis oleks sulaselge patt seda mitte jäädvustada. Kvaliteetsed fotod jäävad kogu eluks meenutama rasket tehtud tööd. Mihkel on professionaal ja aitab sul selle jäädvustada. Temaga on väga lihtne. Isegi siis, kui oled keskmisest tagasihoidlikum ja ei tunne ennast kaamera ees kõige mugavamalt. Mihklil on ideid ja ta oskab sind hästi juhendada.“

– Peep Reinart

jooga portree naine

„Mihkel ja mina oleme juba neli korda koostööd teinud. Ja kohe pean mainima, et mees teeb tööd hingega, Ta leiab sinus parima ja toob selle esile ja annab veel lahedaid ideid juurde. Lisaks tunnen täielikult lõõgastunult temaga pilte tehes, mitte mingit pinges olekut. Olen saanud tehtuid pilte juba ajakirjadesse saata ning muudesse kohtadesse. Isegi spordifoorumisse kuhu panin pildid, oli esimene kommentaar see et kes pildid tegi ja kus mitte nii nagu tavaliselt, et ohh võimas vorm vms. Need pildid on nii kuramuse head lihtsalt, et usaldan Mihklit alati kui soovin uut pildiseeriat teha. Korra käisin siis teadsin et kui vaja, siis tean alati kuhu uuesti pöörduda. Pühendunud hingega asja juures ja leidlik ja hea huumorimeelega fotograaf, mida rohkemat ei saa nõudagi. Soovitan soojalt!“

– Madis Laos

tantsu portree naine

“Mihklil on olemas kõik, mis ühel heal fotograafil võiks olla. Lisaks kaamerale on tal selline mõnus ja heas konditsioonis iseloom: Kohalolek sessioonil on tal 110% lähedal – mõtleb sinuga kaasa või lausa sinu eest, annab head nõu ja pole välistatud, et vahel naljagi viskab. Silmad on tal ka väga heas korras – näiteks näeb ta ära kui kolm juuksekarva taas esiplaanile soovivad trügida või kui su sõrmed hakkavad täiesti oma elu elama ja on oht, et aasta ilusaim pilt võiks rikutud olla. Pilditöötlus on hea ja mõnus nagu esimene lumi – sa küll tead, et see on hea aga kui see kätte jõuab on see ikka üllatavalt parem kui ootasid. Ajaline taju on tal sama täpne kui Šveitsi kelladel – õigel ajal kohal ja ka failid lubatud ajaks teele saadetud. No ja eriti tore on veel see, et ta on mõistlik inimene. Näiteks ei ärritu ega vingu nagu võiks põhjendatult eeldata, kui kliendid, kes pole nii täpsed nagu Šveitsi kellad, natuke aegadega pange panevad (still feeling bad…). Ilma pikema jututa, võib lihtsalt asja kokku võtta, et Mihkel on väga hea fotograaf, keda kindla südamega igale tuttavale võiks soovitada!”

– Margot Vunk

Kuna iga fotosessioon on omanäoline, siis kirjuta mulle ja küsi pakkumist:

  Nimi

  Email

  Teema

  Teade