Teised minust

 • Kui otsid fotograafi, kes on kiire + osav + avatud mõtlemisega + toetav + parima suhtumisega - Mihkel on just õige inimene. Olen teinud temaga mitmeid pildistamisi ja alati olen tema käest saanud oma uued lemmikpildid. Ilma kõhklusteta soovitaksin teda pulmapäevaks või mõneks muuks puhuks.

  Eva-Liisa ja Ilja

 • Mihkel ja mina oleme juba paar korda koostööd teinud. Ja kohe pean mainima, et mees teeb tööd hingega, Ta leiab sinus parima ja toob selle esile ja annab veel lahedaid ideid juurde. Lisaks tunnen täielikult lõõgastunult temaga pilte tehes, mitte mingit pinges olekut. Olen saanud tehtuid pilte juba ajakirjadesse saata ning muudesse kohtadesse. Isegi spordifoorumisse kuhu panin pildid, oli esimene kommentaar see et kes pildid tegi ja kus mitte nii nagu tavaliselt, et ohh võimas vorm vms. Need pildid on nii kuramuse head lihtsalt, et usaldan Mihklit alati kui soovin uut pildiseeriat teha. Korra käisin siis teadsin et kui vaja, siis tean alati kuhu uuesti pöörduda. Pühendunud hingega asja juures ja leidlik ja hea huumorimeelega fotograaf, mida rohkemat ei saa nõudagi. Soovitan soojalt!

  Madis

 • Minu jaoks on fotograafi puhul oluline inimestega koostöö ja kontakti loomine - ja seda suudab Mihkel väga hästi. Pildid olid ilusad ja loomulikud, täpselt nii nagu soovisin. Plussiks oli ka see, et ta läks kōigi minu mōtetega elavalt kaasa.

  Kristel

 • Mihkli puhul meeldis see, et ta koheselt süttis meie ideest pildistada kauneid tantsukostüüme väljaspool esinemislavasid. Jäin väga rahule ka sellega, et fotograaf ise aitas õnnestunud pildstamisele hästi palju kaasa just kohavaliku ja võttepaikade suhtes. Ise ei oleks osanud selliste võttepaikade ja nippide peale tullagi. Äärmiselt positiivne oli veel see, et terve sessiooni vältel oli fotograaf pidevalt pildistatavaga kontaktis ehk juhendas, suunas ja kiitis. Mulle tohutult meeldis see, et tantsukostüümid ja võttepaik olid omavahel harmoonilises kooskõlas, kuid samas õhkus piltidelt nii glamuur kui ka tantsijate elu raskem pool. Kindlasti soovitan seda fotograafi ka teistele inimestele, sest ta oskab väga kenasti suhestuda pildistatavaga ning ta oskab hästi tõlgendada seda, mida inimene oma piltidega tegelikult öelda tahab.

  Merlin

 • Mihkli tehtud pildid on imeilusad. Tal on suurepärane silm ning väga hea olukorra tunnetus. Asjaajamine Mihkliga oli väga lihtne ja tore, eriti muu pulmakorralduse möllu taustal. Natuke aega enne pulmi käisime pulmapaika ning pildistamise kohtasid koos üle vaatamas. Kui pulmapäev kohale jõudis, ilmus Mihkel mitme kaamera, hunniku abivahenditega ning miljoni erineva idee ja visiooniga hambuni relvastatult välja. Ja edasine on juba jäädvustatud meie pulmaalbumis.

  Siim ja Katre

 • Võlur kaamera taga! See polnud mitte ainult pildistamine vaid ka kiirkursus modellindusse. Igaljuhul soovitan kõigile, ka neile kes nagu mina erilised piltidele trügijad pole! Mõnus, tsill ja pingevaba photoshoot oli ning jah pildid saab juba samal õhtul ja töödelduna jargmisel paeval!

  Raul

 • Mihklil on olemas kõik, mis ühel heal fotograafil võiks olla. Lisaks kaamerale on tal selline mõnus ja heas konditsioonis iseloom: Kohalolek sessioonil on tal 110% lähedal - mõtleb sinuga kaasa või lausa sinu eest, annab head nõu ja pole välistatud, et vahel naljagi viskab. Silmad on tal ka väga heas korras - näiteks näeb ta ära kui kolm juuksekarva taas esiplaanile soovivad trügida või kui su sõrmed hakkavad täiesti oma elu elama ja on oht, et aasta ilusaim pilt võiks rikutud olla. Pilditöötlus on hea ja mõnus nagu esimene lumi - sa küll tead, et see on hea aga kui see kätte jõuab on see ikka üllatavalt parem kui ootasid. Ajaline taju on tal sama täpne kui Šveitsi kelladel - õigel ajal kohal ja ka failid lubatud ajaks teele saadetud. No ja eriti tore on veel see, et ta on mõistlik inimene. Näiteks ei ärritu ega vingu nagu võiks põhjendatult eeldata, kui kliendid, kes pole nii täpsed nagu Šveitsi kellad, natuke aegadega pange panevad (still feeling bad...). Ilma pikema jututa, võib lihtsalt asja kokku võtta, et Mihkel on väga hea fotograaf, keda kindla südamega igale tuttavale võiks soovitada!

  Margot

 • Mihkel on minu jaoks nagu üllatusmuna. Iga foto, mida ta avaldab, on juba iseenesest kaunim kui maailmaime, kuid iga järgmine veel erilisem. Seetõttu ootan alati tema uusi pilte. Mihkli puhul tuleb võrreldes teiste fotograafidega esile see, et ta on südamega asja juures. Ta alati otsib võimalusi arenemiseks ja oma oskuste lihvimiseks: nii ei muutu tema pildid üksluiseks ega igavaks, vaid üllatavad igal korral. Aitäh hea töö eest.

  Angela

 • Tänaseks on kolm viimast pildistamist just Mihkliga olnud. Peaks mainima, et kõik fotosessioonid on olnud väga erineva iseloomuga ja see, kuidas Mikel haarab just neid õigeid hetki, paneb ahhetama. Arvan, et ka neljas kord ei ole kaugel, kui soovin, et just tema oleks fotograaf. Super!

  Kätlin

 • Mihkel pakub ise ideid ning on valmis hea pildi nimel praktiliselt kõike tegema - ronib purskkaevu põhja, kivide alla jm. Sessioon oli ülimalt lõbus ja muhe. Meie pildistamise ajal oli tuul päris tugev ja tüdrukute juuksed suht taltsutamatud - õnneks suutis Mihkel pildid jäädvustada nii, et soengud nägid head välja ning kellegi silmad juustega kaetud ei olnud. Aitäh!

  Stina

 • Mihkel, sa oled väga hea fotograaf! Aitäh, et olid valmis meie ideid teostama ja andsid ise meile ägedaid ideid, mida pildistada. Pildid ja mälestused jäävad igaveseks ja just sellepärast ongi sinu anne miljoneid väärt!

  Madli ja Priit

 • Nii suur rõõm oli koos Mihkliga töötada! Kuna tegemist oli minu esimese buduaari pildistamisega, siis ei osanud seda päris ette kujutada. Aga esimesest hetkest pani Mihkel mind hästi ja mugavalt tundma. Andis häid juhiseid kuidas poseerida, teadis täpselt mida ta teeb - ülimalt professionaalne! Sain ennast vabalt temaga tunda ja tundsin, et ta tabas täpselt need pildid mille ootuses olin pildistana läinud! Iga naine peaks olema uhke oma keha üle ja see on suurepärane viis kuidas seda tähistada! Ja loomulikult ideaalne kingiidee. Soovitan soojalt fotograafi!

  Kerttu

 • Aitäh Sulle Mihkel! Elamused Sinu kaamera taga on olnud vingemast vingemad. Olen üldiselt kaamera läheduses üpris häbelik, aga Mihkel suutis mind juhendada ning julgustada olema mina ise ja nii tulid ka väga head pildid, seega jäin väga rahule! Professionaalsus ning fun käivad Sinu puhul käsikäes!

  Liis

 • Käisime Mihkliga oma beebiootust jäädvustamas. Kõige enam tahaks Mihklit kiita paindlikkuse eest. Muutlikud ilmaolud seadsid pildistamise kahtluse all, aga me võtsime sellest hoopis viimast ning tulemuseks olid superägedad ja omanäolised pildid. Jääme järgmist korda ootama! PS! Koostöö meikar Reelikaga oli ka väga meeldiv!

  Nele ja Kuldar

 • Pildistamine Mihkliga oli mulle ja mu perele esimene taoline kogemus, kuid tänu tema heale juhendamisele ning julgustamisele kulges see (protsess) lihtsamini kui olin kartnud. Tal on väga professionaalne suhtumine ning hea silm, tabamaks huvitavaid ja kunstilisi lahendusi ning paiku. Seetõttu tulid kõrvaltvaatajad küsima, kas teeme fotosid mõne ajakirja jaoks! Piltide kvaliteet lubaks neid tõesti isegi ajakirjas avaldada. Fotod saime kiiresti kätte ning jäime tulemusega väga rahule.

  Marianne

 • Mihkel on pühendunud fotograaf, kes on valmis tulema kaasa ka kõige hulljulgemate ideedega ning viima need täiuseni täide. Mihkel suudab ka kõige algelisemast soovist ja esialgsest kaugest visioonist teha kauni tulemuse, kasutades oma pikaaegset kogemust fotograafina, häid ideid ja harukordselt täpset fotograafipilku. Jäin meie koostööga enam kui rahule, sest lisaks suurepärasele lõpptulemusele oli kogu protsess sõbralik, kiire ja väga lõbus.

  Liset

 • Aitäh ilusate ja kvaliteetsete piltide eest! Meeldis, et Mihkel oli enne pildistamist teinud palju eeltööd ning tänu sellele omas kindlat nägemust ja oskas mind suunata. Eraldi vajab kindlasti märkimist tema oskus mängida valguse ja varjudega - vau! Jäin tulemusega väga rahule ja soovitan soojalt!

  Mariliis

 • Suurepäraste ideedega, terava silmaga, sõbraliku suhtumisega, väga andekas fotograaf!

  Janno

 • Professionaalne, tähelepanelik, hea kogemus pagasiga fotograaf, kellega koostöö on lihtne, meeldiv ja sujuv. Hea juhedandamisega kuid väga avatud ka uutele ideedele. Mihklil on hea arenenud värvitaju ning kunstimeel võimaldamaks mängida valguse ja varju nüanssidega, saavutamaks parim tulemus. Kindlasti teen Mihkliga veel edasipidigi koostööd. Jõudu!

  Vahur