Teised minust

 • Kui otsid fotograafi, kes on kiire + osav + avatud mõtlemisega + toetav + parima suhtumisega - Mihkel on just õige inimene. Olen teinud temaga mitmeid pildistamisi ja alati olen tema käest saanud oma uued lemmikpildid. Ilma kõhklusteta soovitaksin teda pulmapäevaks või mõneks muuks puhuks.

  Eva-Liisa ja Ilja

 • Mihkel ja mina oleme juba paar korda koostööd teinud. Ja kohe pean mainima, et mees teeb tööd hingega, Ta leiab sinus parima ja toob selle esile ja annab veel lahedaid ideid juurde. Lisaks tunnen täielikult lõõgastunult temaga pilte tehes, mitte mingit pinges olekut. Olen saanud tehtuid pilte juba ajakirjadesse saata ning muudesse kohtadesse. Isegi spordifoorumisse kuhu panin pildid, oli esimene kommentaar see et kes pildid tegi ja kus mitte nii nagu tavaliselt, et ohh võimas vorm vms. Need pildid on nii kuramuse head lihtsalt, et usaldan Mihklit alati kui soovin uut pildiseeriat teha. Korra käisin siis teadsin et kui vaja, siis tean alati kuhu uuesti pöörduda. Pühendunud hingega asja juures ja leidlik ja hea huumorimeelega fotograaf, mida rohkemat ei saa nõudagi. Soovitan soojalt!

  Madis

 • Professionaalne, tähelepanelik, hea kogemus pagasiga fotograaf, kellega koostöö on lihtne, meeldiv ja sujuv. Hea juhedandamisega kuid väga avatud ka uutele ideedele. Mihklil on hea arenenud värvitaju ning kunstimeel võimaldamaks mängida valguse ja varju nüanssidega, saavutamaks parim tulemus. Kindlasti teen Mihkliga veel edasipidigi koostööd. Jõudu!

  Vahur

 • Mihkel took pictures of our family of 6, including a newborn, in March 2023. I was impressed how well he could engage with a 7-, 5- and a 2-year old – he made them design the best moments themselves, by asking what they liked to do and showcase it. While doing that he remained very "behind-the-scenes" and let the models shine. We were very happy with the result and have already updated our family photo wall with his shots.

  Ülane

 • Mihkliga on alati tore ja hea pildistada. Lapsed juba harjunud temaga. Mihkel leiab sessiooni ajal poseerimata ägedaid emotsioone ja hetki. Lisaks kui endal on mõni teostusmõte, siis Mihkel alati mõtleb kaasa. Järgmiste klõpsudeni 🤩

  Elinor

 • Mihkliga viis kokku üks kolleeg, kes tema teenust on korduvalt kasutanud ja alati rahule jäänud. Soovisime teha oma ThinkingAhead Europe’i tiimiliikmetest portree- ja ühisfotosid kodulehel kasutamiseks. Leidsime sobiva aja väga kiiresti ja panime paika plaani, et teeme pilte nii toas kui õues. Pildistamine oli kiire, mugav ja sujuv. Mihkel oli fotograafina väga professionaalne, oskas kõigi tuju üleval hoida ja omas ägedat visiooni, millised pildid meie ettevõtte kultuuri hästi välja tooksid. Pildid said lubatud ajaks valmis ja nägid välja paremad, kui oskasime oodata. Soovitame julgelt teistelegi!

  ThinkingAhead Europe tiim

 • Super fotograaf! 😊 Oskab hetki tabada ja ka väikeste lastega tööd teha. Meil on mitmeid pere sessioone olnud aga seni Mihkli pildid lemmikud! 🤗

  Kaiu

 • Mihkel on fotograafina äärmiselt täpne oma kokkulepetes ja kliendi ootusi täites; detailne töös ja tähelepanelik soovides. Kõige tähtsam on meie jaoks see, et ta oma kannatlikkuse ja tagasihoidlikkusega avab ka sellised inimesed kaamera ees, kes pildistamist väga ei armasta. Ta on meie pere korduvalt pildistanud; pulmadeks ei mõelnud kedagi teist kui teda.

  Kati

 • Mihkel on oma ala professionaal. Tundsime end temaga mega mugavalt ja lõbusalt ning seetõttu tulid ka pildid väga loomulikud. Oleme mitmeid kordi ikka ja jälle temaga pildistamas käinud ning teeme seda ka edaspidi. Soovitan soojalt!

  Kelly

 • Mihkel suudab jäädvustada ka kõige kaootilisemad olukorrad nii, et lõpptulemus tuleb super äge. Oskab juhendada, on rahulik ja läheb kaasa igasuguste mõtetega ning pakub ka ise välja ideid, kuidas saada häid pilte. Käime juba aastaid tema juures pildistamas ja pole pidanud pettuma.

  Kai

 • Kui koged pilte vaadates neid samu emotsioone ja tundeid mis pulmapäeval, siis võid kindel olla, et valisid õige fotograafi! Aga Mihklil on veel üks oluline oskus peale hea fotokunsti - selleks on suhtlemisoskus ja oskus olla hetkes. Meie kohati kaootilises päevas lendles Ta mängleval kergusel kaasa ja ei ühtki nurinat.

  Kärolin

 • Mihkel jäädvustas meie pulmapäeva ning mul jätkub tema ja ta töö kirjeldamiseks ainult ülivõrdes sõnu. Alustades sellest, et tegemist on lihtsalt väga armsa ja toreda inimesega, kellel on suurepärane huumorimeel ning suhtumine, lõpetades vapustavate piltidega. Saime täpselt seda, mida küsisime ja rohkemgi veel. Üdini positiivne kogemus ja kui kunagi üldse veel lasta end pildistada, siis ainult tema juures.

  Liis

 • Mihkel on üks muhe ja tasakaalukas eesti mees, samas väga tähelepanelik ja hooliv. Valisime temaga pildistamise just sellisele ajale, kus väljas oli paks lumi ja sadas veel juurde. Ehk siis ilmastikuolud pildistamiseks ei olnud just kõige mugavamad. Juba eelmisel õhtul saatis Mihkel mulle juhised, et paneksin väljas pildistamiseks endale sooja pesu kostüümi alla, veekindlad saapad jalga ja termosega teed kaasa. Milline hoolimine! See tegi südame nii soojaks ja kohe oli hoitud ja turvaline tunne temaga välja pildistama minna, ehkki ma polnud temaga veel kunagi päriselt kohtunud ja ei teadnud tema kohta midagi muud, kui seda, et ta oskab hästi pilti teha :). Fotosessioon läks vaatamata ekstreemsetele oludele väga ladusalt ja seda just tänu Mihkli heale juhendamisele, rahulikule olekule ja muhedale huumorile. Saime lühikese ajaga väga palju ilusaid ja ägedaid pilte. Kindlasti lähen Mihkli juurde veel pildistama!!!

  Kadri

 • Hakkasime Mihkli juures pildistamas käima oma esimest last oodates ja nüüd mujale ei tahagi minna 🙂 Mihkliga on vahva ja saab alati palju nalja ning kõik piinlikud olukorrad, kui ei tea, kuidas olla või kuhu vaadata, saavad ka naljaga lahendatud. Ta aitab väga palju eeltööd ka teha, kui ei tea, kus pildistada võiks või mida selga panna. Pildid saab kätte kiirelt ja need on alati nii ilusad 🙂 Suurepärane fotograaf.

  Helena

 • Mulle meeldis, et ma ei pidanud ise mitte midagi leiutama, vaid Mihkel juhendas palju. Mihkel on oma olemuselt nii avatud inimene, et ei tekkinud mingit sellist imelikku n.o. lolli olukorda või piinlikku hetke. Poolteist tundi sai enne läbi, kui alata jõudis ja tulemusega olen ma megarahul. Töö kiire ja korralik! 🙂Ja fotod said tegelikult helikiirusel valmis, ma poleks uskunud. Inimesed peaksid tulema Mihkliga pildistama, sest nad saavad täie raha eest teenust ja juhendamist ja võivad ennast kinnisilmi tema kätte usaldada – ta teab, mis töötab ja mis mitte ning kasutab enda aega 101% ära.

  Kaisa

 • Minu jaoks on fotograafi puhul oluline inimestega koostöö ja kontakti loomine - ja seda suudab Mihkel väga hästi. Pildid olid ilusad ja loomulikud, täpselt nii nagu soovisin. Plussiks oli ka see, et ta läks kōigi minu mōtetega elavalt kaasa.

  Kristel

 • Mihkli puhul meeldis see, et ta koheselt süttis meie ideest pildistada kauneid tantsukostüüme väljaspool esinemislavasid. Jäin väga rahule ka sellega, et fotograaf ise aitas õnnestunud pildstamisele hästi palju kaasa just kohavaliku ja võttepaikade suhtes. Ise ei oleks osanud selliste võttepaikade ja nippide peale tullagi. Äärmiselt positiivne oli veel see, et terve sessiooni vältel oli fotograaf pidevalt pildistatavaga kontaktis ehk juhendas, suunas ja kiitis. Mulle tohutult meeldis see, et tantsukostüümid ja võttepaik olid omavahel harmoonilises kooskõlas, kuid samas õhkus piltidelt nii glamuur kui ka tantsijate elu raskem pool. Kindlasti soovitan seda fotograafi ka teistele inimestele, sest ta oskab väga kenasti suhestuda pildistatavaga ning ta oskab hästi tõlgendada seda, mida inimene oma piltidega tegelikult öelda tahab.

  Merlin

 • Suurepäraste ideedega, terava silmaga, sõbraliku suhtumisega, väga andekas fotograaf!

  Janno

 • Aitäh ilusate ja kvaliteetsete piltide eest! Meeldis, et Mihkel oli enne pildistamist teinud palju eeltööd ning tänu sellele omas kindlat nägemust ja oskas mind suunata. Eraldi vajab kindlasti märkimist tema oskus mängida valguse ja varjudega - vau! Jäin tulemusega väga rahule ja soovitan soojalt!

  Mariliis

 • Mihkel on pühendunud fotograaf, kes on valmis tulema kaasa ka kõige hulljulgemate ideedega ning viima need täiuseni täide. Mihkel suudab ka kõige algelisemast soovist ja esialgsest kaugest visioonist teha kauni tulemuse, kasutades oma pikaaegset kogemust fotograafina, häid ideid ja harukordselt täpset fotograafipilku. Jäin meie koostööga enam kui rahule, sest lisaks suurepärasele lõpptulemusele oli kogu protsess sõbralik, kiire ja väga lõbus.

  Liset

 • Pildistamine Mihkliga oli mulle ja mu perele esimene taoline kogemus, kuid tänu tema heale juhendamisele ning julgustamisele kulges see (protsess) lihtsamini kui olin kartnud. Tal on väga professionaalne suhtumine ning hea silm, tabamaks huvitavaid ja kunstilisi lahendusi ning paiku. Seetõttu tulid kõrvaltvaatajad küsima, kas teeme fotosid mõne ajakirja jaoks! Piltide kvaliteet lubaks neid tõesti isegi ajakirjas avaldada. Fotod saime kiiresti kätte ning jäime tulemusega väga rahule.

  Marianne

 • Käisime Mihkliga oma beebiootust jäädvustamas. Kõige enam tahaks Mihklit kiita paindlikkuse eest. Muutlikud ilmaolud seadsid pildistamise kahtluse all, aga me võtsime sellest hoopis viimast ning tulemuseks olid superägedad ja omanäolised pildid. Jääme järgmist korda ootama! PS! Koostöö meikar Reelikaga oli ka väga meeldiv!

  Nele ja Kuldar

 • Aitäh Sulle Mihkel! Elamused Sinu kaamera taga on olnud vingemast vingemad. Olen üldiselt kaamera läheduses üpris häbelik, aga Mihkel suutis mind juhendada ning julgustada olema mina ise ja nii tulid ka väga head pildid, seega jäin väga rahule! Professionaalsus ning fun käivad Sinu puhul käsikäes!

  Liis

 • Nii suur rõõm oli koos Mihkliga töötada! Kuna tegemist oli minu esimese buduaari pildistamisega, siis ei osanud seda päris ette kujutada. Aga esimesest hetkest pani Mihkel mind hästi ja mugavalt tundma. Andis häid juhiseid kuidas poseerida, teadis täpselt mida ta teeb - ülimalt professionaalne! Sain ennast vabalt temaga tunda ja tundsin, et ta tabas täpselt need pildid mille ootuses olin pildistana läinud! Iga naine peaks olema uhke oma keha üle ja see on suurepärane viis kuidas seda tähistada! Ja loomulikult ideaalne kingiidee. Soovitan soojalt fotograafi!

  Kerttu

 • Mihkel, sa oled väga hea fotograaf! Aitäh, et olid valmis meie ideid teostama ja andsid ise meile ägedaid ideid, mida pildistada. Pildid ja mälestused jäävad igaveseks ja just sellepärast ongi sinu anne miljoneid väärt!

  Madli ja Priit

 • Mihkel pakub ise ideid ning on valmis hea pildi nimel praktiliselt kõike tegema - ronib purskkaevu põhja, kivide alla jm. Sessioon oli ülimalt lõbus ja muhe. Meie pildistamise ajal oli tuul päris tugev ja tüdrukute juuksed suht taltsutamatud - õnneks suutis Mihkel pildid jäädvustada nii, et soengud nägid head välja ning kellegi silmad juustega kaetud ei olnud. Aitäh!

  Stina

 • Tänaseks on kolm viimast pildistamist just Mihkliga olnud. Peaks mainima, et kõik fotosessioonid on olnud väga erineva iseloomuga ja see, kuidas Mikel haarab just neid õigeid hetki, paneb ahhetama. Arvan, et ka neljas kord ei ole kaugel, kui soovin, et just tema oleks fotograaf. Super!

  Kätlin

 • Mihkel on minu jaoks nagu üllatusmuna. Iga foto, mida ta avaldab, on juba iseenesest kaunim kui maailmaime, kuid iga järgmine veel erilisem. Seetõttu ootan alati tema uusi pilte. Mihkli puhul tuleb võrreldes teiste fotograafidega esile see, et ta on südamega asja juures. Ta alati otsib võimalusi arenemiseks ja oma oskuste lihvimiseks: nii ei muutu tema pildid üksluiseks ega igavaks, vaid üllatavad igal korral. Aitäh hea töö eest.

  Angela

 • Mihklil on olemas kõik, mis ühel heal fotograafil võiks olla. Lisaks kaamerale on tal selline mõnus ja heas konditsioonis iseloom: Kohalolek sessioonil on tal 110% lähedal - mõtleb sinuga kaasa või lausa sinu eest, annab head nõu ja pole välistatud, et vahel naljagi viskab. Silmad on tal ka väga heas korras - näiteks näeb ta ära kui kolm juuksekarva taas esiplaanile soovivad trügida või kui su sõrmed hakkavad täiesti oma elu elama ja on oht, et aasta ilusaim pilt võiks rikutud olla. Pilditöötlus on hea ja mõnus nagu esimene lumi - sa küll tead, et see on hea aga kui see kätte jõuab on see ikka üllatavalt parem kui ootasid. Ajaline taju on tal sama täpne kui Šveitsi kelladel - õigel ajal kohal ja ka failid lubatud ajaks teele saadetud. No ja eriti tore on veel see, et ta on mõistlik inimene. Näiteks ei ärritu ega vingu nagu võiks põhjendatult eeldata, kui kliendid, kes pole nii täpsed nagu Šveitsi kellad, natuke aegadega pange panevad (still feeling bad...). Ilma pikema jututa, võib lihtsalt asja kokku võtta, et Mihkel on väga hea fotograaf, keda kindla südamega igale tuttavale võiks soovitada!

  Margot

 • Võlur kaamera taga! See polnud mitte ainult pildistamine vaid ka kiirkursus modellindusse. Igaljuhul soovitan kõigile, ka neile kes nagu mina erilised piltidele trügijad pole! Mõnus, tsill ja pingevaba photoshoot oli ning jah pildid saab juba samal õhtul ja töödelduna jargmisel paeval!

  Raul

 • Mihkli tehtud pildid on imeilusad. Tal on suurepärane silm ning väga hea olukorra tunnetus. Asjaajamine Mihkliga oli väga lihtne ja tore, eriti muu pulmakorralduse möllu taustal. Natuke aega enne pulmi käisime pulmapaika ning pildistamise kohtasid koos üle vaatamas. Kui pulmapäev kohale jõudis, ilmus Mihkel mitme kaamera, hunniku abivahenditega ning miljoni erineva idee ja visiooniga hambuni relvastatult välja. Ja edasine on juba jäädvustatud meie pulmaalbumis.

  Siim ja Katre

 • Mihkel on professionaal. Isegi siis, kui oled keskmisest tagasihoidlikum inimene ja ei tunne ennast kaamera ees just kõige kindlamalt. Temaga on äärmiselt lihtne. Tal on selge nägemus ja oskab hästi juhendada.

  Peep