Tingimused

Fotode kasutamine ja autoriõigus
Fotosessioonide käigus tehtud fotode autoriõigus kuulub ML Studios OÜ-le, kellel on õigus kasutada fotosessioonidel tehtud pilte ettevõtte veebilehel, sotsiaalmeedias, uudiskirjas, näitustel, prinditavatel reklaammaterjalidel jm kui kliendiga pole kokku lepitud teisiti. Kliendil on õigus kasutada pilte isiklikel eesmärkidel ning meedias/reklaamiks kasutades tuleb saada eelnevalt ML Studios OÜ nõusolek.

Fotograafi pildistamis- ja töötlusstiil
Enne pildistama tulemist ja fotosessiooni ostmist on klient tutvunud kodulehel/sotsiaalmeedias ML Studios OÜ tööde stiiliga ning on veendunud, et stiil vastab enda ootustele. Fotosessiooni lõpptulemus sõltub erinevatest faktoritest nagu kliendi-fotograafi koostööst, pildistamise asukohast, välisessioonidel looduslikust valgusest (ehk pildistamiskellaajast), jumestusest ja soengust ning sessiooni jaoks valitud riietusest. Parima lõpptulemuse jaoks toimub enne fotosessiooni konsultatsioon, mille käigus vajalikud detailid läbi räägitud saavad. Kui pildikeele ja töötlusstiili osas konkreetseid soove pole, jäetakse see valik ML Studios OÜ otsustada. Hilisemaid pretensioone eelnevalt kokku lepitud või leppimata jäetud detailide üle ei aksepteerita. ML Studios OÜ-l on õigus öelda ära neist fotosessioonidest, mis ei sobitu ettevõtte stiiliga. Kõik ML Studios OÜ fotod on kaitstud autorikaitse õigustega ning neid ei ole lubatud omal käel töödelda (k.a. lisades Facebooki, Instagrami või Snapchati filtreid).

Fotosessiooni broneerimine
Fotosessioonide broneerimiseks tuleb helistada telefonil 53714494 või saata e-kiri aadressil info@mihkelleis.ee. ML Studios OÜ-l on õigus mitte edaspidi teenindada kliente, kes oma sessioonile mitte-tulekust teada ei anna või kes korduvalt fotosessioonide broneeringuid tühistavad. Arvestades Eesti ilma muutlikkust on välitingimustes pildistamisel kasulik kokku leppida mitu fotosessiooni aega, et halva ilma korral oleks võimalik katsetada mõnel teisel päeval pildistamist.

Pere fotosessioon
Väikelastega pildistama tulles võiksid lapsed olla puhanud ja söönud, et nad oleksid fotosessiooni vältel võimalikult koostööaltid. Sellele vaatamata tuleb arvestada, et kuni viieaastased lapsed ei istu kuulekalt kaamera ees ja võib isegi keelduda piltidele jäämast. Võimalikult hea lõpptulemuse jaoks tasub kaasa võtta laste lemmikud mänguasjad ning pereliikmetel tasub olla valmis selleks, et lapsi on vaja lõbustada. Kuna laste tähelepanu kestvus on tihti lühike, saab osa sessioonist teha fotoreportaaži võtmes, kus laps või terve pere on keskendunud mingile tegevusele, mida üksi või koos tehakse, ning mida fotograaf eemalt jäädvustab. Lapse käitumise eest fotosessioonil ML Studios OÜ endale vastutust ei võta. Kui lapsed kuidagi pildil olla ei soovi, on võimalus jätkata sessiooni üksikportreede või paaripildistamise võtmes.

Fotosessiooni eest tasumine ja hind
Fotosessiooni eest saab tasuda arve alusel ülekandega, kinkekaardiga või sularahas kohapeal. Kaardiga maksmise võimalust kohapeal pole. ML Studios OÜ jätab endale õiguse muuta hinnakirja sellest ette teatamata. Hinna muutmise hetkeks broneeritud fotosessioone hinnamuutus ei mõjuta.

Fotode valmimine ja kättesaamine
Fotosessioonide lõpptulemuseks on töödeldud digifailid, mille arv sõltub valitud paketist. Sõltuvalt hooajast valmivad failid 5-21 päeva jooksul, v.a. pulmad ja üritused, kui pole kokku lepitud teisiti. Eelisjärjekorras tööde teostamine maksab 25€. Klient saab endale kasutamiseks vaid töödeldud digifailid, RAW-failid nende hulka ei kuulu. Veebigaleriis, kuhu kliendile mõeldud töödeldud digifailid üles laetakse, hoiustatakse neid kolm kuud alates kliendile saatmise kuupäevast.

Fotode töötlus
Töötlusesse minevate failide valiku teeb reeglina ML Studios OÜ. Kui kliendil on soov ise failid välja valida, tuleb sellest fotograafile teada anda hiljemalt fotosessiooni lõpus. Fotosessioonide hinna sees on fototöötlus, mis hõlmab endas erinevaid korrektuure, nagu parimate kaadrite välja sorteerimine; kadreeringu parandamine; värvitoonide, kontrasti, heleduse-tumeduse, valguse-varju kohendamist ning üksikute ebakorrapärasuste (akne, plekk riietel vms) likvideerimist. Spetsiifilisemale fototöötlusele kehtib eraldi hinnakiri.

Muu

  • Võimalikud kaasnevad lisakulud, nagu transport, sissepääsupiletid, aksessuaarid, asukoha rent jms, tasub klient.
  • Kliendi poolt rikutud ruumid, aksessuaarid, tehnika või seadmed kompenseerib klient arvestades rikutud objektide hetke turuväärtust.
  • Püsikliendile kehtib portreesessioonide sooduspakkumine -10% (ei kehti sooduskampaaniatele) ning sellest ML Studios OÜ-d teavitamine jääb kliendile.

Kinkekaardid
Kinkekaart kehtib kuus kuud alates selle ostust. Kehtivusaja ületanud ja kasutamata jäänud kinkekaarte ei hüvitata. Kui fotosessioon lepitakse kokku enne kinkekaardi kehtivusaja lõppu, on võimalik fotosessioonile tulla ka pärast kinkekaardil märgitud kuupäeva. Kinkekaardi omanikul on võimalus pikendada oma fotosessiooni, hüvitades olemasoleva kinkekaardi ja soovitava fotosessiooni hinnavahe. Fotosessiooni aega broneerides on oluline edastada ML Studios OÜ-le kinkekaardi number, mille leiab kinkekaardilt. Kinkekaarte tagasi ei osteta ja rahaks vahetada ei saa. ML Studios OÜ ei kompenseeri hinnavahet, kui 60-minutilise kinkekaardi fotosessiooni asemel soovitakse 30-minutilist fotosessiooni.

Veebilehelt ostu sooritamise tingimused
Teenused tellitakse elektroonilises kauplemissüsteemis läbi Maksekeskuse aadressil https://www.mihkelleis.ee

Maksetingimused
Veebilehelt ostu sooritades saab tasuda krediitkaardiga (Visa, MasterCard) ja Eesti pangalinkidega (SEB, Swedbank, LHV Pank, Luminor, Krediidipank). Kõik e-poes näidatud hinnad on eurodes. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. ML Studios OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Privaatsus
Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Arve esitamine ning teenuse kasutamine
Arve saamiseks tuleb teenuse ostjal võtta ühendust teenusepakkujaga telefoni 53714494 või e-posti teel info@mihkelleis.ee. Pärast edukat makse teostamist tuleb teenuse ostjal võtta ühendust teenusepakkujaga ning leppida kokku fotosessiooni aeg ja koht. Veebilehelt ostetud kinkekaartide ja fotosessioonide kehtivus on kuus kuud.

Tagastustingimused
Vastavalt tarbijakaitseseadusele on ostjal võimalik veebilehelt makstud fotosessiooni eest raha tagasi saada 14 päeva jooksul alates sessiooni ostmisest.

Broneeringu tegemisel või ostu sooritamisel oled nõustunud eelpool nimetatud tingimustega.

Tingimused kehtivad alates 15.12.2017