Pulmagalerii: suvine pulmapäev Kalaranna puhkemajas

Pulmagalerii: suvine pulmapäev Kalaranna puhkemajas

22. jaanuar 2022
/ / /

Ereti ja Märdi südamlik pulmapäev Kalaranna puhkemajas

Algsest plaanist pidada lühike pulmapäev ainult tseremoonia, õnnitlemise ja grupipiltidega kasvas pulma kuupäeva lähenedes välja soov teha ka “suur pidu”. Vaadates pruutpaari pulmapeo ajal ja kuuldes nende emotsioone pärast pulma tundub, et nad tegid õige valiku. “Meie pulm oli täpselt meie nägu,” räägib Eret. Seda, milline see pulmapäev oli, leiab seda lehte alla poole kerides.

Kohtumine

Märt räägib, et Eret jäi talle silma oma rõõmsameelsusega: “Mulle meeldib, et Eret võtab mind sellisena nagu ma olen ja ei ürita mind muuta ka nüüd.” Samal ajal meenutab Eret: “Me kohtusime töö kaudu, kui ma läksin samasse ettevõttesse tööle, kus töötas Märt. Sel ajal olime mõlemad teises suhtes, kuid ajaga hakkasime suhtlema ja märkasime teineteist. Mind võlus Märt ja tema võluv naeratus!

Pulmapäeva kõige eredam mälestus

Ereti jaoks on kõige eredam mälestus hetk tseremooniast, kus nende tütar neile pulmasõrmused tõi ning nime äraandmine isale karika näol. Märdil on enim meeles nende antud vanded ning pulma avatants. “Meie jaoks oli terve pulm erilisi hetki täis,” täpsustab Eret.

Ilma milleta/kelleta poleks teie pulmapäev võimalikuks saanud?

Alustades sellest, et pulmapäev poleks saanud võimalik olla ilma pruudi ja peigmeheta. Ehk üksteisele oleme lemmikinimesed siin maailmas, keda saame täna kutsuda oma abikaasaks,” räägib Eret.

Märt ja Eret soovisid teha oma “esmakohtumise” tseremoonia ajal, mis tähendas, et ilupilte saime teha väikeste juppidena läbi terve pulmapäeva. Esimese ajaakna külaliste jaoks täitis ekskursioon Vihula mõisas. Teine võimalus avanes meile kui külalised said end oma tubadesse sättida, kokteile nautida ja juttu ajada. Kolmanda ilupiltide lühisessiooni tegime päikeseloojangu ajal ühe bändiseti ajal.

Kusagil kolmandik pulmadest, mida mina pildistan, leiab aset mitmes asupaigas. Ereti ja Märdi pulmapäev oli just selline – ettevalmistused ja tseremoonia Vihula mõisas ning pulmapidu Kalaranna puhkemajas. Pruutpaari suur soov oli pulmapäev vee ääres ning Vihula tiigid ja Kalaranna meri täitsid selle kriteeriumi. Küsimusele “mis oli teie jaoks oluline pulma korraldades” vastasid Eret ja Märt: “Kuna meie väga hea sõber on pulmaisa-tseremooniameister, siis meie kindlaks sooviks oli, et tema meid paari paneks. Mis tähendas et pidime klappima saama temaga sobiva kuupäeva. Oluline, et ise korraldades oleks kõigi tegijatega väga hea koostöö klapp.”

Mida hindad enim pulmafotode juures?

“Pulmapildid peaksid edasi kandma seda ehedat emotsiooni ja õnnetunnet, mis sel päeval on südames, mõtetes ja inimeste nägudes/tegudes. Samas mitte ainult sel päeval, vaid et need pildid räägiksid seda sama õnnetunnet ka aastate pärast, kui pilte vaadata. Meie jaoks oli oluline, et värvid jääksid värvideks ning hea klapp fotograafiga,” kirjeldab Eret oma mõtteid. Märdile meeldisid väga mändide all tehtud pildid.

Pulmapäeva suurim üllatus

Suurimast üllatusest, mida pulmapäev pakkus, räägib Eret nii: “Kuidas me olime viimaselt fotoshoodilt tulnud ja kurtsime sulle, et see päev läks kõik nii kiiresti ja saab juba otsa. Sina seepeale, et minge korraks ja võtke hetk, olge kahekesi ja nautige seda kõrvalt. Me läksimegi. Ja sel hetkel, kogu sellele päevale mõeldes…ära tegime! Ja see oli imeline!!! Üllatuslik oligi see, kuidas sa oskasid meie tähelepanu juhtida iseendale, sest see päev oligi ju meie oma!

Pulmategijad

Jumestus – Glam by Merilin

Lilleseaded – Triinu Lilled

Dekoratsioonid – Foily ja Mäerand Grupp

Sõrmused – Goldtime

Kleit & kingad – Veronique Salong

Ülikond – Monton, kingad – ABC KING

Pulmaisa – Keit Fomotškin

Tseremooniameister – Ingar Dubolazov

Tseremooniakoht – Vihula mõis

Peokoht – Kalaranna puhkemaja

Toitlustus – Carmen Catering

Videograaf – Sandra Leis

Baarmen – Raiko-Madis Kivistik

Bänd – Fantaasia

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks jagan teiega, mida Eret kirjutas mulle Google’i arvustusse: “Mihkel, Sa oled oma töös väga tähelepanelik ning pühendunud. Selle tõestuseks on imelised fotod meie pulmapäevast. Need jäädvustused ja hetked elavad edasi Sinu väga hästi tabatud piltide näol. Ja kui keeruline oli valida oma lemmikpilti fotolõuendina omale koju seinale, sest ilusaid pilte oli niiiiiiii palju. Lisaks tänu Sinu soovitusele on meil ka imeline pulmavideo Sandralt. Koostöö Teiega oli sujuv ja meeldiv, arvestasite meie soovidega ning andsite omapoolseid nõuandeid juurde. Aitäh Mihkel, Aitäh Sandra! Meie kiidame ja soovitame Teid 110% 🙂

Kellele pildid meeldisid võivad hoida end minu tegemistega kursis nii Facebookis kui ka Instagramis.

Veel pulmagaleriisid:

Pulmapidu Kuke talus

Pulmapäev Leigol

Pulmad koduaias

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*