Kaunis Eesti-Austraalia paari pulmapäev Kuke talus

Kaunis Eesti-Austraalia paari pulmapäev Kuke talus

18. november 2021
/ / /

Kadri ja Anthony pulmad Kuke talus

Peaaegu igal suvel õnnestub mul pildistada mõni Eesti-Austraalia pulm. Ka see suvi ei olnud erand. Kuigi täpsuse mõttes lisan, et see pulmapäev ei toimunud suvel, vaid septembri alguses. Distantsilt nii suurt üritust nagu pulma korraldada ei ole lihtne väljakutse, aga Kadri ja Anthony said sellega hästi hakkama. Uurisin, mis on nende jaoks pulmade korraldamise juures oluline. “Soovisime lihtsat ja ilusat pulma ilma suurema stressita. Kõige olulisem oli see, et saaksime abielluda minu kodumaal pere ja sõprade keskel. Kuna kogu meie elu on Austraalias siis mina soovisin, et mu lähedased saaksid ka ühest tähtsast sündmusest meie elus osa,” vastab selle peale Kadri.

Kohtumine

Küsimusele, kuidas nad Anthonyiga kohtusid, jutustab Kadri järgmist: “Kohtusime Eestis nüüdseks juba 8.5 aastat tagasi Anthony töökaaslase kaudu, keda mina teadsin ajast kui ise Perthis elasin. Otseselt vist midagi niimoodi ei võlunudki(vähemalt minu poolt), aga meil mingi sõnaseletamatu klapp oli kohe alguses. Aja jooksul üksteist tunda õppides avastasime kui hästi me oma erinevuste ja sarnasustega kokku sobime ning kui edukalt me teineteisel kasvada ning paremateks inimesteks saada aitame.

Meid pani paari minu lähedase sõbranna abikaasa Siim, kes pole mitte kunagi midagi sellist teinud. Notari kohalolekul võis seda teha kes iganes, seega miks ka mitte valida kedagi omadest,” jagab Kadri paaripanija valiku tagamaid.

Mida hindad enim pulmafotode juures?

Kõige rohkem hindavad Kadri ja Anthony siiraste hetkede ja emotsioonide jäädvustamist.

Ilma milleta/kelleta poleks teie pulmapäev võimalikuks saanud?

See päev poleks võimalikuks saanud ilma minu armsate sõbrannadeta, kes aitasid igal võimalikul sammul ning tegid meie päeva väga ladusalt kulgevaks, stressivabaks ja üldse väga eriliseks,” kinnitab Kadri. Teine variant, mida ma väga palju näinud pole, kui pruutpaar otsustab viimasel minutil abielluda, on see, et nad tulevad kuu aega varem kohale ja proovivad kõik ise ära teha. Selle eelduseks on tavaliselt see, et pulmapäev ei ole suve kõige populaarsematel laupäevadel. Pigem suve reeded, pühapäevad või isegi töönädala päevad ning samuti vahemik september-mai.

Pulmapäeva kõige eredam mälestus

Pulma kõige eredamast mälestusest räägib Kadri nii: “Minu jaoks on kõige eredam mälestus see kui õhtu lõpus minu sõbranna Janeli meile ühe bändiliikme akustilise kirarri saatel ilusa laulu esitas. Paljudel jäi see nägemata ning kuskile mujale kui mälusse see minu teada salvstatud ka ei saanud.” See oli nii salajane üllatus, et info sellest ei jõudnud isegi minuni, mistõttu mul sellest ühtegi pilti pole, kuna oli sel ajal juba kodus.

Pulmapäeva suurim üllatus

Austraaliast pulmade korraldamise juures võiks ette tulla mitmeid üllatusi. Suurim üllatus Anthony ja Kadri jaoks oli ilm Eestis. “Meile sai vast kõige suuremaks üllatuseks see kui külm tol päeval oli arvestades seda, et oli kolmas september. Päeval oli maksimum 14 kraadi ning öösel langes temperatuur lausa 3 kraadini,” pakub Kadri. Ilm on alati loterii ja seda võib pikalt ette planeerida, kuid päevane erinevus võib tähendada seda, et sul on kas rohi väljas või lumevaibaga kaetud maapind.

Pulmapäeva kokkuvõte

Mõte Eestis abielluda tuli juunis ning samas kuus sai ka peopaik broneeritud. Kogu ülejäänud pulm sai organiseeritud kahe kuu jooksul, millest suurem osa isegi viimase kuu vältel. Austraalias poleks selline pulm nii lühiksese aja jooksul mitte mingil juhul võimalikuks saanud. Meie päev oli aga ideaalne ning kõik läks nii nagu soovisime (v.a temperatuur haha). Nagu juba mainisin siis minu sõbrannad olid meile ilmatu suureks abiks ja tänu neile sai nii lühikese ajaga imeline pulmapidu korraldatud,” jätkub Kadril palju kiidusõnu.

Pulmategijad

Jumestus – Kadi Kaurit Makeup

Soeng – Elis Vollmann

Lilleseaded ja dekoratsioonid – sõbrannad, kelle seast põhilise organiseerimise tegi Ziina Komarova

Sõrmused – Rauno Oidram aka Keefirivunts

Kleit – Wedding Dream, kingad – Aldo

Ülikond – Veronique Salong, saapad – R.M. Williams

Toitlustus – Põhjala Catering

Tort – Triinu Sagor

Pruudikimp – Ziina Komarova

Bänd – Ansambel Bänd

Koordinaator – Kriste Kald

Videograaf – Aleksandr Tamm

Fotoboks – Prime Fotoboks

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*