Lõbus pulmapäev Mäeotsa talus

Lõbus pulmapäev Mäeotsa talus

12. märts 2023
/ / /

PULMAPILDID: MARVINI JA ASTRIDI PULM MÄEOTSA TALUS

Mäeotsa talu on äge koht, kus pulmi pidada. Kahjuks olen ma sinna pildistama sattunud vaid ühel korral, kui pildistasin kahe toreda inimese pulmapäeva. Seda päeva jäävad meenutama kaunid pulmapildid, mida võite postituses olevast pulmagaleriist ise lähemalt vaadata.

Kohtumine

Nagu tänapäeval üha tavapärane on, kohtus ka noorpaar Tinderis. “Astridi juures võlus mind enim tema malbe olek ja naiselikkus,” räägib Marvin. Samuti tegi Marvin juba enne kohtumist natukene uurimistööd ja nägi Astridi piltidelt, et tema jaoks on pere oluline ning pere on oluline ka Marvini jaoks. “Mind võlus Marvini juures esmalt tema huumorisoon ja juba pikemate vestluste käigus paelus mind ka tema lai silmaring. Mäletan, et esimestel kohtingutel oli naeru väga raske pidama saada ja ega see praegugi väga palju kergemaks pole läinud,” meenutab Astrid.

Ilma milleta/kelleta poleks teie pulmapäev võimalikuks saanud?

Ilma meie lähedasteta (meie külalisteta) ei oleks see pulm olnud see mis ta oli. Me oleme väga õnnelikud, et saime seda tähtsat päeva jagada meile kallite inimestega,” jagab Astrid.

Mis oli pulmapäeva osas kõige olulisem?

Meie jaoks oli kõige olulisem, et pidu ise ja just meelelahutuse osa oleks võimalikult hea. Kuna ise armastame väga seltskonnamänge ja head peo programmi, siis seadsime need ka pulmas esikohale. Selle järgi sai valitud ka peokoht – Mäeotsa talu oli piisavalt ruumikas, valgusküllane ja tekitas sellise vaba õhkkonna,” räägib Astrid.

Suurim üllatus pulmapäeval

Võiks öelda, et kõige suurem üllatus oli see, et ei tekkinud ühtegi ootamatut probleemi. Kogu pidu sujus väga ladusalt ja loomulikult. Siinkohal tuleb kiita ka meie pulmaisa, kes aitas meil kõik peo jaoks vajaliku korralikult ette planeerida ning juhtis pidu väga meisterlikult ja tekitas igati õdusa olemise,” teatavad Marvin ja Astrid.

Pulmapäeva kõige eredam mälestus

Ereidaid mälestusi oli tegelikult väga-väga palju. Tooks välja kindlasti meid väga liigutanud pulmatseremoonia, naerutavad lähedaste kõned ja energiast pakatavad tantsurutiinid bändi vägevate lugude saatel. Väga meeldejääv oli meie jaoks ka pildistamine, sest see andis ka pulmapeo ajal meile hetke, et aeg maha võtta ja olla lihtsalt teineteisega ning nautida seda imelist päeva,” meenutab Astrid.

Pulmapildid

Kõige rohkem hindame seda, et on jäädvustatud ehedaid emotsioone. Võibolla isegi enne piltide nägemist ei oleks osanud sellele küsimusele nii vastata, aga kui nägime, kui hästi sa tabasid neid pulmaliste emotsioone, siis saime aru, kui oluline on just õigel ajal inimeste emotsioone tabada. Teiseks oli väga oluline see, et kuigi tahtsime väga ka ilupilte, siis selle jaoks meil aega ei olnud, et sõita kuhugi looduskaunisse kohta ilupilte tegema. Sellegipoolest suutsid sa meie jaoks üpris tavalise aiana näivas taluõues luua pildiseeria, mis oleks justkui tehtud kuskil mõisapargis. Ilupildid olid tõesti hämmastavad ja üks suur kapa tuletab meile seda imeilusat päeva igapäevaselt meelde ka meie magamistoa seinal, kirjeldab Astrid.

Pulmategijad

Jumestus – Astrid tegi ise
Soeng – Fortuuna ilusalong
Lilleseaded ja dekoratsioonid – DecoRento
Sõrmused – Salman Šoisi Kella-ja Kullaäri 
Kleit & kingad – Veronique salong ja Hõgl
Ülikond – Veronique salong
Toitlustus – Gustav catering
Pulmaisa – Priit Oks
Bänd – The Red Button
Baar – Ööklubi Kino

Veel pulmapäeva galeriisid:

Pulmapildid Kalaranna Puhkemajast

Pulmapidu Kuke talus

Pulmapäev Leigol

Pulmad koduaias

Hoia minu tegemistel silm peal ka Facebookis ja Instagramis.

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*