Piimavanni fotosessioon

Piimavanni fotosessioon

30. aprill 2023
/ / /

Piimavanni fotosessioon

Piimavanni fotosessioon on midagi teistsugust ja erilist, mistõttu on see heaks viisiks lõhkuda igapäevast elurutiini või kinkida see kellelegi teisele, kellele meeldivad emotsioonid ja elamused. Kellyga käisime pildistamas fotostuudios, aga piimavanni pildistamist võib samahästi teha ka kodus või mõnes majutusasutuses, kus on äge vann ja/või kaunis vannituba. Millised on Kelly mõtted ja muljed saab juba käesolevast postitusest lugeda.


Miks piimavanni fotosessioon


Miks otsustas Kelly tulla piimavanni fotosessioonile, seletab ta nii: “Kunagi Pinterestis nägin lahedaid vanni ja veesessioone ja millegipärast sai see mõte ka Mihklile saadetud. Ta oli samuti vaimustuses, aga kuna tookord vanni ei leidnud, siis jäi see esialgu ainult mõtteks. Siis aga mõni aeg hiljem jäi see ikka kripeldama, kuniks saime aastaid hiljem aja kokku lepitud. Piimavanni pildid on lihtsalt sellised ägedad sensuaalsed, mida igakord tegema ei hakka ja mõte seda elus kasvõi kord teha, tundus väga lahe!


Mida teeksid teisiti?


Kelly arvab, et ta väga midagi ei muudakski: “Varuksin rohkem aega, et saaksin veel rohkem sessiooni nautida. Ja pigem võtta alati kaasa rohkem aksessuaare/riideid ja koguda palju mõtteid ja inspiratsioonipilte.

“Vahepeal oli mõttes teha täitsa pesu väel pilte, aga jällegi nähes pilte õhulistes ja pitsilistes riietes, tundus veel lahedam. Seega otsisin kapist musta värvi pitsilisi asju, et need vees esile tuleksid, aga jääksid ikkagi pisut minimalistlikud. Võtsin kaasa erinevaid komplekte, et siis just kohapeal vaadata ja tunnetada, mis võiks sobida,” lisab Kelly.


Piimavanni muljed


Fotosessioonile tulles tundus vann Kellyle pisike ning kuna pildistamine toimus fotostuudios, siis oli ta alguses kahtleval seisukohal, kas pildid jäävad päris sellised, nagu ta tahaks. “Põnev piimavanni fotosessiooni juures oli see, kuidas järk-järgult sai järjest rohkem kehaga piima sisse vajuda. Kuniks selle hetkeni, kui ainult nägu ja üks silm välja jäi. Ja see mõte, et Anu Saagim käib ka piimavannis, et ju see kehale head teeb,” kirjeldab Kelly ja lisab: “Kuna mul eeldused suuresti puudusid, sain usaldada Mihklit ja lasin tal oma tööd teha. Seetõttu ka arvan, et lõpptulemus jäi imeline. Parem, kui oskasin ette aimata.” Küsimusele “milline on järgmine fotosessiooni idee” vastab Kelly: “Millegipärast olen mõelnud ka buduaarifotodele – et kui olen noor ja niiöelda oma parimates aastates, miks mitte jäädvustada oma kaaslasele ja iseendale pilte just sellest hetkest.

Teisi minu tehtud portreepilte võib leida siit. Samuti võite hoida end kursis minu tegemistega nii Facebookis kui ka Instagramis.

Vaata ka:

Mustvalged fotod
Portree fotosessioon

Pildistamine fotostuudios

Tahaksid tulla kaaslasega fotosessioonile? Kirjuta mulle siin või saada e-mail.

  Nimi

  Email

  Teema

  Teade

  Post a Comment

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  *