Mustvalged fotod

Mustvalged fotod

2. veebruar 2022
/ / /

Mustvalged fotod


Mulle väga meeldivad mustvalged fotod, aga tundub, et ma ei ole seda piisavalt palju välja öelnud, sest inimesed ei oska seda küsida. Nüüd parandan selle vea ja toon teieni ühe ägeda portree fotosessiooni Kadrist, kes tahtis ainult mustvalgeid pilte. “Minu arvates räägivad mustvalged pildid palju rohkem, kui värvilised. Alati kui on mõni kena pilt, siis ma kõigepealt katsetan kuidas see mustvalgena tunduks. Ja üsna tihti juhtubki, et mustvalgena on pilt hoopis sügavam ja kõnekam,” avab Kadri oma mõtete tagamaid.


Fotosessiooni jumestus ja stilistika


Jumestus: Reelika Teder

Stilistikaga oli meil väga tore koostöö, sest mingis osas oli mul endal pilt silme ees, et mis ja kuidas võiks olla ja mingite asjade osas aitasid kaasa mõelda ja küsisid, et kas mul on midagi sellist riietuse või ehete osas kodus olemas ja kas me võiks neid kasutada,” räägib Kadri ja lisab: “Mäletan, et saatsin pilte enda poolt kokku pandud komplektide kohta ja saime sedasi koos välja vaadatud mis asjad ma võiks kaasa võtta ja mida mitte.


Muljed fotosessioonist


Mäletan seda, et olin alguses ikka tibake sabinas, aga hakkasime kohe pihta ja sain lõpuks ikka ennast vabamalt tunda. Eredalt on jäänud meelde ka see, et seda e-sigareti suitsu sai päris palju sisse pahvitud ja ikka nii, et pärast pea käis ringi ja süda oli paha. Pidime natuke aega ootama, enne, kuni saime edasi töötada. Natuke nalja sai meil sellel sessioonil ka, aga ma enam ei mäleta mille üle me täpsemalt naersime 😀” meenutab Kadri.

Küsimusele “mis fotosessiooni juures kõige rohkem meeldis?”, vastab Kadri: “Mulle meeldis kõige rohkem, et me koos vaatasime ja mõtlesime, et mis võiks toimida ja mis mitte. Sai seal stuudios ikka poseeritud ja erinevaid komplekte selga proovitud. Ja loomulikult ka see, et sa jäid ise kõige juures nii rahulikuks ja muhedaks.” 


Mustvalged pildid


Suurimaks üllatuseks oli ilmselt see, et kui ma pildid kätte sain, siis just need viimasena tehtud pildid, millest ma ise midagi suurt ei oodanud, olid minu arust kõige paremini välja tulnud,” tunnistab Kadri. Peamiselt on ta kasutanud neid pilte enda tarbeks sotsiaalmeedias, aga plaanis on ka mõni lemmikpilt suurele lõuendile lasta ja koju seinale kaunistuseks riputada.

Lõpetuseks ütleb Kadri: “Jäin lõpptulemusega väga rahule! Nii paljud küsisid mu käest pärast piltide avaldamist, et kas ma nüüd olengi päris modell ja jätan oma tavalise palgatöö maha.” 

Teisi minu tehtud portreepilte võib leida siit. Samuti võite hoida end kursis minu tegemistega nii Facebookis kui ka Instagramis.

Tahaksid tulla mustvalgele fotosessioonile? Kirjuta mulle siin või saada e-mail.

  Nimi

  Email

  Teema

  Teade

  Post a Comment

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  *