Fotosessioon kaaslasega looduses

Fotosessioon kaaslasega looduses

15. märts 2023
/ / /

Fotosessioon kaaslasega

Kellyt ja Joosepit on mul õnnestunud mitmel korral pildistada. Kordagi pole ma seda teinud pildistamiste tipp-ajal suvel. Põhjusele, miks see nii on, vastab Kelly: “Ilmselt neid pilte tehakse küll ja veel igasugustel suvistel üritustel. Usun, et jõuame ka millalgi suveni. Aga just need teistsugused asjad on meile alati rohkem meeldinud ja ilmselt see väljendub ka hooajavälistes pildistamistes. Pealegi on meil Eestis imelised 4 aastaaega, mida tasuks nautida.

Fotosessioon rabas

Uurisin, miks neil oli soov just rabas pildistada. “Tegelikult tahtsime teha mõnusaid varahommikusi sügisesi pilte, kus meie taga oleks udu. Raba tundus just see koht, kus seda jäädvustada saaks. Kahjuks aga just sel hommikul oli pilvine ja päris seda efekti ei saanud tabada. Küll aga raba iseenesest on väga ilus ja kuna me armastame ka palju rabas käia, siis oli hea mõte ka fotograaf kaasa võtta!” seletab Kelly.

Aksessuaarid

Kui lihtne oli aksessuaare kokku saada? Mida ei saanud, aga oleks tahtnud?Tahtsime pidada pikniku, grillida vahukomme ja olla niisama “ilusad”. Ehk nendest kolmest ideest lähtusime ka aksessuaaride ja riiete valimisel. Enamus asjad võtsime kaasa kodust, seega ei olnud keeruline midagi leida. Tahsime luua piltidele sellist olekut, millised me igapäevadelt kodus oleme,” räägib Kelly.Mis oli pildistamise juures teie jaoks oluline?

Kõige olulisemaks võib pidada seda, et pildid tuleksid välja loomulikud ja just selliste emotsioonidega, nagu me igapäevaselt tunneme. Et ei oleks vaja hakata näitlema,” kinnitab Kelly. Kui järgmisel korral sügisel pildistama minna, arvab Kelly, et ta tahaks ikkagi rohkem udu ja miks mitte minna päikesetõusul ning lisab: “Aga muidu see varahommikune sügis on just see, mida pildile tahaks jäädvustada. Samas mõte ka kuskil sügiseses vihmases linnas kõlab väga romantiliselt.”

Fotosessiooni muljed

Põnev oli just see metsas vahukommide grillimine ja pisikese lõkke tegemine. Minu arust hästi vahva kaasata oma aktiivsetele tegevustele fotograaf. Esmalt teha pilte ja siis nautida hiljem just seda sama tegevust. Ja nii saab jäädvustada pilte ja emotsioone, mis just sel perioodil elus on. Hiljem tagasi vaadates ei ole lihtsalt stuudiopildid, vaid need tegevused, mis päriselt sel hetkel aktuaalsed ja meeldivad on,” muljetab Kelly ning lisab: “Kui rääkida põnevast seigast, siis tegelt oli päris kreisi kõiki neid aksessuaare piknikupaiga ülesseadmiseks läbi raba vedada. Õnneks ei kohanud me palju inimesi, aga päris huvitav vaatepilt, kuidas kõik padjad, tekid, vaasid ja pillirood kohale jõudsid. Ja iseenesest varahommikul riiete vahetamine on päris karastav.” 

Ja tänud sulle, et põnevaid pildistamisi sinuga oleme ette võtnud. Ma ikka ja jälle vaatan neid pilte ja mõnus tunne tuleb sisse. Sa teed ikka head tööd!

Kelly & Joosep

Teisi minu tehtud portreepilte võib leida siit. Samuti võite hoida end kursis minu tegemistega nii Facebookis kui ka Instagramis.

Vaata ka:

Mustvalged fotod
Portree fotosessioon

Pildistamine fotostuudios

Tahaksid tulla kaaslasega fotosessioonile? Kirjuta mulle siin või saada e-mail.

  Nimi

  Email

  Teema

  Teade

  Post a Comment

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  *