Suvine fotosessioon rannas koos Inga ja Pentax 645z-ga

Suvine fotosessioon rannas koos Inga ja Pentax 645z-ga

21. juuni 2017
/ / /
portree pildid rannas

Juuni alguses saime SeeSee Stuudio workshopi teamiga Photopoint‘i käest katsetamiseks ühe kaameramaailma tõelise tipp-tegija keskformaat kaamera Pentax 645z koos 55m F2.8 objektiiviga. Professionaalsete fotograafide südameid võitva kaamera kasutamine andis hästi aimu, miks teda armastatakse.

Kaamerast niipalju, et temas peitub 51.4MP sensor ja 27-punktiline AF süsteem, ISO ulatus on kuni 204 800ni ning HD-video salvestamise võimekus. 4. juunil käisime SeeSee Stuudio fotograafia workshopi raames Martin Dremljuga juhendamisel Vääna rannas pildistamas. Kuna meil ProFoto välkudele Pentaxile sobivat välgujuhti polnud, pidin leppima loodusliku valgusega pildistamisega. Omalt poolt annan kaamerale positiivse hinnangu – pilt on maruterav, võrratu teravussügavusega ja bokeh’ on väga mõnus!

Modell: Inga Legenkova, Elustiiliagentuur

Soovite silma peal hoida tulevastel fotograafia või videograafia töötubadel/loengutel, et saada fotograafia-alaseid algteadmisi, tutvuda teiste fotograafidega, täiendanda oma portfooliot või õppida midagi juurde? Uurige SeeSee kodulehe workshoppide osa või SeeSee Fotoklubi Facebooki lehte, et saada rohkem informatsiooni koolituste, workshopide ja teiste koosviibimiste kohta.

portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas

Järgmised pildid on tehtud minu isikliku kaamera ning Sigma ART seeria objektiividega kasutades ProFoto välkude abi imekaunis Vääna rannas. Ilm oli päiksepaisteline, ent jahe, mistõttu suur kummardus modellile, kes terve koolituse tublisti vastu pidas.

portree pildid rannas portree pildid rannas
portree pildid metsas
portree pildid metsas
portree pildid rannas portree pildid rannas portree pildid rannas
portree pildid metsas
portree pildid metsas
portree pildid rannas

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*