Jõuluteemaline fotosessioon

JÕULUPILDID FOTOGRAAFI JUURES

jõulufotosessioon

Jõuluaeg on paljude inimeste jaoks oodatuim osa aastast. Jõulurõõmu jätkub kõigile huvilistele: tuntakse rõõmu kas päkapikkudest ja jõulutuledest pimedas Eesti kliimas või oodatakse jõuluvana ja rahulikku pühadeaega, mida pere ja sugulastega veeta. Et neid maagilisi hetki saaks meenutada ka ülejäänud 11 kuu jooksul, mil peab uut jõulukuud ootama, aitan ka sel aastal peredel neid hetki jõulunurgas jõuluteemaliste fotosessioonidega jäädvustada. Kõik pered saavad paketis sisalduvad fotod ka paberkandjal.

jõulufotosessioon
jõulufotosessioon

Vahel juhtub, et jõulukuul on kiire kõikvõimalike jõulupidudega, kinkide otsimise ja muu sellisega. Seetõttu soovitan jõulunurga fotosessioonile tulla juba novembris. Lisaks sellele, et peredel on rohkem aega, on ka lihtsam leida pildistamisaegu ning fotod saab kiiremini kätte. Jõulunurgast leiab erinevaid vahvaid jõulu-teemalisi aksessuaare, aga pildistama tulles võib alati kaasa võtta ka oma lemmikesemeid – olgu selleks siis laste mänguasjad, raamatud või jõulukruusid.

Päkapikumütsid, põhjapõdra sarved, jõuluriided Päkapikumütsid, põhjapõdra sarved, jõuluriided Päkapikumütsid, põhjapõdra sarved, jõuluriided

MIKS ON JÕULUTEEMALINE FOTOSESSIOON NII POPULAARNE?

Jõulud on see aeg, kui sugulased tulevad kokku ja kogu pere saab pildistama kaasa võtta. Kui muidu on raske märgata aastate kärmet möödumist, siis enda või sõprade laste kiire kasvamise pealt näeb seda hästi. Kord aastas pildistamas käimine on hea traditsioon, mis dokumenteerib pere muutumist ajas. Samuti tagab see selle, et lastest poleks pilte vaid esimestest eluaastatest, millele tihti järgneb tükk tühja maad, enne kui suureks kasvanud lapsed oma peredega pildistama tulevad.

jõulufotosessioon

JÕULUFOTOSESSIOON KODUS

Tean, et Maarjamaal elab inimesi, kellele meeldivad jõulud veel rohkem kui minule ning kes näevad oma koju jõulumeeleolu toomisega palju vaeva. Mul on teile head uudised – nagu jõuluvana, teen ka mina koduvisiite. Kuid erinevalt jõuluvanast saab mind kodusele jõulufotosessioonile kutsuda juba alates novembrist. See on hea võimalus kõikidele peredele, kelle elutempo on liiga kiire, et fotostuudio jõulunurka pildistama jõuda või kes tahab kõik oma kuus lemmiklooma pildile kaasata või kes ei soovi jõuluteemalisi perepilte ilma vanavanemateta teha.

jõulufotosessioon
jõulufotosessioon
jõulufotosessioon

JÕULUTEEMALINE FOTOSESSIOON ÕUES

Kes kodu kaunistada ei viitsi ning keda jõulunurk fotostuudios ei paelu, võivad mind kutsuda pildistama ka Tallinna Raekoja platsi jõuluturule või lumisesse metsa. Logistika lihtsuse mõttes on mul hea meel teatada, et jõuluteemalisi pilte looduses saab teha ka minu stuudio juures. Siit leiab nii igihaljaid kuusepuid kui ka ägedaid kõrrelisi, kuhu vahele oma värviliste kudumitega pugeda. Lihtsalt tuleb valmis olla selleks, et vahvamateks piltideks tasub joped-mantlid paariks minutiks seljast heita. Kui lund juhtub rohkem sadama alles tuleval aastal, pole ka hullu. (Jõulu)kampsunitega saab ägedaid pilte teha ka siis – jõulud võivad ju möödas olla, kuid talv kestab!

jõulufotosessioon

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Samuti tahan täpsustada paar olulist teemat, mille kohta minu käest tihti küsitakse. Esiteks, kas koeri võib stuudiosse kaasa võtta? Kuna lemmikloomad on ka pereliikmed, siis hästi käituvad lemmikloomad on alati stuudiosse oodatud. Teiseks, kas on olemas ka jõuluteemalisi fotosessioone paberpiltideta? Muidugi on võimalik saada ka ainult töödeldud digifailid. Altpoolt leiad erinevad jõulufotosessiooni paketid, kust võib paberpiltide vaba valiku korral hinnast lahutada 10 eurot. Kolmandaks uuritakse, kas oskan soovitada jumestajat-soengutegijat. Teen koostööd mitmete oma ala spetsialistidega, keda tean ja keda hea meelega soovitan.

jõulufotosessioon

OLULINE INFO SEOSES PILDISTAMISAEGADEGA

Neile inimestele, kes tahavad oma jõuluteemalised pildid digitaalsel ja/või paberkujul enne pühi kätte saada, on kolmas advent viimane päev jõulunurgas pildistamiseks. Kellel piltidega kiire ei ole, on oodatud jõuluteemalisele fotosessioonile kindlasti kuni kolmekuningapäevani. Kogu selle aja jooksul saab fotostuudios teha ka mitte-jõuluteemalisi pilte. Teisisõnu, fotosessiooni saab läbi viia ka nii, et

 • pool aega pildistame jõulunurgas ja pool aega tavastuudios
 • või pool aega tavastuudios ja pool aega looduses
 • või pool aega jõulunurgas ja pool aega looduses.

Valik on teie!

jõulufotosessioon

MIDA PILDISTAMA TULLES SELGA PANNA?

Tagamaks selle, et jõulufotod oleksid võimalikult temaatilised, võib pildistama tulles mõelda kostüümidele, mis on jõuluvärvi – punane, roheline, kuldne, valge. Eriti vahvad jõuluriided on tihti villast kudumid – kampsunid, mütsid, sallid, käpikud. Mitmekülgsemate piltide jaoks tasub kaasa võtta 2-3 erinevat kostüümi – midagi heledamat, värvilist ja/või neutraalset. Kui need värvid ei meeldi või sellist värvi riideid kapist ei leia, võib muidugi pildistama tulla ka teile sobivates värvides. Siinkohal soovitan lihtsalt pere-siseselt jälgida, et riided stiililt ja tonaalsuselt kokku sobiksid. Kui vajad nõu, siis küsi – aitan hea meelega! Pildistama tulles on samuti hea kaasa võtta puhtad sisejalanõud. Muud olulist infot, mida peaks enne pildistama tulemist teadma, saab lugeda siit.

jõulufotosessioon

JÕULUNURGA FOTOSESSIOONIDE PAKETID:

PAKETT 1

 • 30-minutine fotosessioon fotostuudios, teie kodus või looduses
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 15-25 töödeldud digifaili ja 15-25 (10×15cm) paberfotot
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 5-10 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 105€

PAKETT 2

 • 60-minutine fotosessioon fotostuudios, teie kodus või looduses
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 30-50 töödeldud digifaili ja 30 (10×15cm) paberfotot
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 5-10 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 145€

PAKETT 3

 • 90-minutine fotosessioon fotostuudios, teie kodus või looduses
 • pildistamisele eelnev konsultatsioon
 • sisaldab 60-80 töödeldud digifaili ja 40 (10×15cm) paberfotot
 • veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • pildid valmis 5-10 tööpäevaga pärast fotosessiooni

HIND 180€

jõulufotosessioon

KINGIIDEE:

Jõulud on teatavasti rõõmu jagamise aeg. Kui Sulle endale meeldib minu juures pildistamas käia või Sulle lihtsalt meeldib minu looming, siis on minu käest võimalik soetada midagi jõuluvana kingikoti sisse või jõulukuuse alla. Fotosessiooni kinkekaarti saab kasutada tavaliselt kuus kuud. See tähendab, et pildistama võib tulla näiteks kas kohe uue aasta alguses veel perepiltideks jõulunurka, sõbrapäeva paaripiltideks fotostuudiosse, kevadisteks fitness-teemalisteks piltideks jõusaali, suvisteks piltideks loodusesse või teha midagi muud toredat, mida kingisaaja ise soovib. Fotosessiooni kinkekaartide kohta leiab rohkem infot siit.

Jõulukingituseks fotograafi kinkekaart

KLIENTIDE TAGASISIDE:

jõulufotosessioon

„Jõulunurgas pildistamise juures sümpatiseeris mulle kõige rohkem lihtsus ja hubasus, mis sobis meie perega nagu valatult. Uhkelt dekoreeritud kuused ja kaminasimsid on küll ilusad vaadata, kuid stiililiselt ei oleks meie perele omased. Piltide puhul meeldis ehedus- kus lavastust oli vähe ja tänu sellele on ka emotsioonid tõelised.“

– Sälly

jõulufotosessioon

„Jõulunurk – hubane, avar ja igale maitsele leiab oma idee.“

– Katrin

Täpsema info ja broneerimise jaoks kirjuta mulle:

Nimi

Email

Teema

Teade

Post a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*