Teenused

mihkelleis.ee

PORTREE
Võimalus luua nii stuudios, looduses kui ka Sinu juures kodus midagi meeldejäävat. Räägime läbi Sinu soovid, leiame sobiva riietuse Sinu garderoobist või minu stilisti abiga (20€). Pildistamise ajal lasen Sul olla Sa ise ning samuti juhendan Sind, et tuleksid kaunid fotod. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 180€, 90 minutit 150€, 60 minutit 115€ ja 30 minutit 75€. Lõpp-tulemuseks 80-100, 50-75, 25-40 ja 15-20 töödeldud digifaili. Tagamaks parimat lõpptulemust, soovitan ka professionaalset jumestust ja soengut (30€+15€).

Vaata tehtud töid

PULM
Kui tahad kauneid pilte, mis jõuavad Sinuni kiiremini kui kolme kuuga ega maksa keskmist Eesti brutopalka, siis oled leidnud enda jaoks õige inimese. Pulmade pildistamine jaguneb kahte ossa – portreepildid ilupiltide ja grupipiltide näol ning fotoreportaaž ettevalmistusest, pulmamängudest ja pulmapeost. Enamasti valitakse kolme paketi vahel, ent samuti on võimalik kombineerida pulmapäevast just need osad, mida soovitakse.

A) Ettevalmistuspildid, ilupildid. Kõik kokku kuni 3h – alates 95€/h
B) Eelnimetatud + tseremooniapildid ja grupipildid. Kokku kuni 4-7h – alates 90€/h
C) Eelnimetatud + pulmarongkäik, pulmamängud ja pulmapidu. Kokku 8-14h – alates 85€/h

ÜRITUSED
Suurepärane võimalus talletada kaunid mälestused olulistest üritustest, olgu nendeks siis firma suvepäevad, jõulud sõpradega, sünnipäevad või tüdrukuteõhtud. Teenuse hind sõltub sellest, kui kauaks fotograafi üritusele vaja on. Arvestada võiks sellega, et fotoreportaaži stiilis piltide hinnaks on 75€/h. Olenevalt üritusest soovitan kasutada professionaalset jumestust ja soengut (30€+15€).

LAPSEOOTUS
Oluline periood elus, kus kõik on põnev ja esmakordne. Aitan talletada hetki, mis on eriti kallid 18 aasta pärast, kui iseseisvat elu alustavad lapsed kodust lahkuvad. Võime jäädvustada lapseootust nii stuudios, looduses kui ka teie juures kodus. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 180€, 90 minutit 150€, 60 minutit 115€ ja 30 minutit 75€. Lõpp-tulemuseks 80-100, 50-75, 25-40 ja 15-20 töödeldud digifaili. Tagamaks parimat lõpptulemust, soovitan ka professionaalset jumestust ja soengut (30€+15€).

IMG_4588

PERE
Haara kaasa õed-vennad, vanemad või vanavanemad ja tule jäädvusta häid emotsioone, et 5-10-15 ja rohkema aasta pärast oleks hea meenutada möödunud aegu. Võime pildistada nii stuudios, looduses kui ka teie juures kodus. Isiklikult soovitan seda teha pool-poseeritult, justkui läbi mängu, et terve sessioon ei oleks vaid reas seisvad inimesed, vaid et pildid jääksid elavamad ja ilmekamad. Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 180€, 90 minutit 150€, 60 minutit 115€ ja 30 minutit 75€. Lõpp-tulemuseks 80-100, 50-75, 25-40 ja 15-20 töödeldud digifaili.

FOTOLAVASTUS
Portreepildistamise alaliik, kus saame läbi mängida Sind paeluvad olukorrad, kehastudes erinevateks tegelasteks, olgu see siis 1930ndate aastate detektiiv, 19. sajandi mõisapreili või muinasjutuline haldjas. Räägi mulle oma ideest, mõtleme selle läbi ja teeme teoks. Kui endal õige riietus puudu või pole aega seda otsida, saame stilisti abiga (20€) Sulle sobiliku riietuse leida. Soovitan soojalt ka professionaalset jumestust ja soengut kas juba ära proovitud meikari juures või minu poolt soovitatud jumestaja juures (30€+15€). Pildistamisi on võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 180€, 90 minutit 150€, 60 minutit 115€ ja 30 minutit 75€. Lõpp-tulemuseks 80-100, 50-75, 25-40 ja 15-20 töödeldud digifaili.

Budaarifoto

BUDUAAR
Jäädvusta oma ilu läbi isikliku buduaarisessiooni, mille asupaigaks võib olla stuudio, loodus või mõni muu Sinu poolt valitud koht. Räägime läbi Sinu soovid, leiame sobiva riietuse ja aksessuaarid Sinu garderoobist või minu stilisti abiga (20€). Pildistamise ajal lasen Sul olla Sa ise ning samuti juhendan Sind, et tuleksid kaunid fotod. Tagamaks parimat lõpptulemust, soovitan ka professionaalset jumestust ja soengut (30€+15€). Sarnaselt portreesessiooniga on pildistamisi võimalik valida erineva kestvusega – 120 minutit 180€, 90 minutit 150€, 60 minutit 115€ ja 30 minutit 75€. Lõpp-tulemuseks 80-100, 50-75, 25-40 ja 15-20 töödeldud digifaili.

TOOTEFOTO
Siia žanrisse mahub palju – alates sõrmustest kuni sõiduautodeni. Tooteid saab pildistada nii valgel taustal, mis sobib hästi veebipoodide jaoks, kui ka igapäevases keskkonnas, mis lisaks veebipoodidele sobib ka kodulehtede jaoks. Kuna tooteid ja nende pildistamisvõimalusi on erinevaid, on keerukas ühte konkreetset hinda välja öelda. Räägime läbi, mida on vaja pildistada, mis on eeldatav lõpptulemus ning kui palju on tooteid, siis oskan täpsemalt öelda pildistamise maksumuse.

NB! Kõik paketid sisaldavad pildistamiseelset konsultatsiooni, minu transporti, pildistamist, piltide töötlust ning digifaile. Kui soovite pilte 24h jooksul, tuleb arvestada kolmekordse hinnaga, 48h jooksul kahekordse hinnaga ning tavahinnaga pildid saab kätte reeglina kahe nädala jooksul.